News Fast Free 2021-06-08 21:32:01

पहिलो गोल्फ श्रृंखला २० वर्ष पहिले सन् १ 1997 1997 in मा सोनी प्लेस्टेशनमा रिलीज भएको थियो। यसलाई जापानमा मिन्ना गोल्फ कोर्स र संयुक्त राज्यमा हट शट्स गोल्फ भनिन्छ। विगतमा, यो र colorful्गीन र पारदर्शी खेल खेल एक विशाल सफलता भएको छ र धेरै प्रशंसकहरू प्राप्त गर्दछ। सोनी श्रृंखला मा भाग लिन हकदार छ; त्यसैले प्लेस्टेशन परिवारमा नै, आज लगभग एक दर्जन अन्य खेलहरू छन्। कन्सोलको वर्तमान पुस्ताको पहिलो खेल गल्फ श्रृंखलाको २० औं वार्षिकोत्सव हो। जापानी स्टुडियो क्ल्याप हंसका सिर्जनाकर्ताहरूले खेल स reduce्ख्या घटाउने र क्लीन स्लेटबाट सुरु गर्ने निर्णय गरे।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
व्यक्तिगत रुपमा, म गोल्फमा चासो राख्छु जब मैले अमेरिकी कमेडी „मिing्गलाजीला” (१ 66 6666) एडम स्यान्डलरको एक जवान मानिसलाई भेटे। यो फिल्म एक युवाको बारेमा हो जसले हकी खेलाडी बन्ने सपना देख्छ, तर स्केट गर्न सक्दैन। उनले गलफ कोर्समा गल्तिले बम्प गरे। यो एक आश्चर्यजनक झटका थियो। भाग्यवस, उनले एक मध्यम आयु वर्ग कोच याद गरे जसले आठ प्रतिष्ठित च्याम्पियनशिपहरूको लागि मुख्य पात्र तयार गर्न सक्षम थिए। मलाई वास्तवमै मनपर्दछ कि यो गम्भीर खेल हो जुन लामो इतिहासको साथ छ। निर्देशकलाई मेरो बारेमा हास्य कलाकारको रूपमा थोरै थाहा थियो।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
सबै खेल विकासकर्ताहरू गोल्फहरू हुन्। तपाईं तिनीहरूबाट थप कागजातहरू र महत्त्वपूर्ण नम्बरहरू प्राप्त गर्नुहुनेछ। उज्यालो यो निर्णय गरिएको छ कि तपाईंसँग पागल रंगीन कार्टुन र खेलहरू र लेखहरू „सामान्य” बाट अपरिचित लेखहरूको सीमित पहुँच हुनेछ। मैले भन्नु पर्दछ कि यो सुत्र सबैभन्दा राम्रो भयो। सबै गोल्फहरू नयाँ चीज मन पराउँछन्, यो गम्भीर पेशेवरहरु संग रमाईलो र रमाईलो हुनेछ। सबैले खेलमा आफ्नो लागि केहि भेट्टाउनेछन् र निराश हुनेछन्।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
खेल मुख्य पात्रहरूको परिचयबाट सुरू हुन्छ। खेलाडीले राष्ट्रपतिलाई स्वागत गर्दछ। तिनीहरू सबै गोल्फ क्लबका सदस्यहरू हुन्, महिलाहरू। यो सुजुकी हो। तपाईले भर्चुअल अवतार सिर्जना गर्न र यहाँ सबै कसरी काम गर्छ भनेर बताउन हिक्कीसँग कुराकानी गर्नुहुन्छ। खेल सम्पादकले खेलाडीहरूलाई रेडीमेड चरित्र मोडेलको आधारमा सम्पादन गर्न अनुमति दिन्छ। तपाईंको चरित्र सिर्जना गरेपछि, तपाईं गोल्फ टापुको मुख्य क्षेत्र फेला पार्नुहुनेछ जहाँ खेलहरू हुन्छन्।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
खेल टापु वरिपरि हेर्नुहोस्; NPC हरूसँग अन्तर्क्रिया तपाई आफ्नो नयाँ चरित्रको लागि पैसा वा वास्तविक पैसाको साथ नयाँ चीजहरू किन्न सक्नुहुन्छ र मिनी-खेल र मनोरन्जन (माछा मार्ने वा गोल्फ अभियान) मा भाग लिन सक्नुहुन्छ। अर्को शब्दहरु मा, उनी लोकप्रिय जापानी आरपीजी जस्तै छ, तर नबिर्सनुहोस् उनी मुख्य रुपमा एक खेल प्रशिक्षक हुन्। जापानी

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
खेल मा, अनलाइन र अफलाईन बीच रेखा धेरै पातलो छ। तपाइँको चरित्र जान्छ उही आभासी संसारबाट कुनै पनि समयमा अनलाइन दर्ता गर्नुहोस्। यो सुन्दर छ किनकि यो घडीको साथ बोरिंग लब्स्टर कोठा होइन। सबै चीज अप्राकृतिक रूपमा हुन्छ। अर्को कुरा उचित तयारी बिना अनलाइन खेलमा हस्तक्षेप गर्दैछ। फेरी खेलको नियम बुझिसकेपछि उठ्नुहोस्। चलाउनु पर्छ वा हुनसक्छ शब्दावलीलाई दुविधा बनाउनु पर्छ। त्यसो भएमा उसले मल्टिप्लेयर मोडमा काम सुरु गर्नुपर्दछ।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
सबै खेलाडीहरूले पहिलो स्तर (एनालग चरित्र स्तर) अपवाद बिना सुरू गर्छन्। यो प्रतिस्पर्धा हो। उनले सफलतापूर्वक धनीहरूको लागि परीक्षण र युद्धहरूमा भाग लिए। जे होस्, त्यस्ता घटनाहरूमा भाग लिनको लागि, तपाईंले सर्वप्रथम मल्टिप्लेयर सामग्री सक्षम गर्नुपर्नेछ। तपाइँ पिँच्न सक्नुहुनेछ यसमा खेलले पूर्णरूपमा तपाइँलाई परिचय गराउन अघि। यो कुनै पनि गोल्यरको मुख्य कमजोरी हुन सक्छ। अग्रिम गरेर, खेलाडीले अधिक शक्ति प्राप्त गर्दछ। यद्यपि, समयसँगै, खेलको प्रगति भएपछि तपाईंले तिनीहरूलाई पहिले तयार भर्चुअल विश्वमा अन्वेषण गर्नुपर्नेछ।

सबै गल्फ खेलहरूको एक सिंहावलोकन
जे भए पनि, गल्फले तपाईको चरित्र मात्र नभई तपाईको गल्फ क्लबहरू पनि बिकास गर्दछ। सबै कुरा यहाँ सरल छ। यदि तपाइँ बारम्बार छुनुहुन्छ, स्टिकको शक्ति बढाउनुहोस्। यदि तपाईं एकदम सटीक व्यक्ति हुनुहुन्छ भने यसले तपाईंको स्ट्रोकको सीमा नियन्त्रण गर्दछ। प्रत्येक क्लब आफ्नै पम्पहरु संग सुसज्जित छ।