News Fast Free 2021-06-08 21:30:43

यदि तपाईं एक ICO हुनुहुन्छ; Zelda को द किंवदंती: पवन वाकर; यदि तपाइँ ट्राभल, दि लास्ट गार्डियन, र द साक्षीहरू जस्ता भिडियो गेमहरू मनपराउनुहुन्छ भने, तपाइँले स्पेनी विकास स्टुडियोबाट टकीला वर्क मार्फत एडभेन्चर कविता प्रयोग गर्नुपर्दछ। यो अद्भुत रंगीन कथा अविस्मरणीय परी कथा को दुनिया मा धेरै साँझ खर्च गर्दछ, ताकि तपाईं दैनिक चिन्ताबाट एक ब्रेक लिन सक्नुहुन्छ। खेल एकै साथ प्लेस्टेशन,, Xbox One र PC मा जारी गरिएको थियो। त्यसो भए प्रयास गर्नुहोस्। सबैका लागि सुन्दर।

रिम समीक्षा समीक्षा
टकीला वर्क स्टुडियोमा, मैले सेक्सी, हिंस्रक यात्रा समय अनौपचारिक जासूस गेमहरूको समीक्षा गर्ने कुरा गरेको छैन। शुरूबाट, र्याम स्टूडियो (साइरनको प्रतिध्वनि भनिने खेल) ले परियोजनाको लागि कोष सra्कलन गर्ने मुद्दाहरूको सामना गर्‍यो। कारण स्पष्ट छ। कुनै प्रकाशक कम ज्ञात समूहहरु मा लगानी गर्न चाहँदैन। स्पेनले २०१२ मा डेडलाइटलाई Xbox 360 360० कन्सोलको लागि जारी गर्‍यो, तर माइक्रोसफ्टले अर्को परियोजना कोष गर्न अस्वीकार गरे किनकि यो जनताको लागि उपयुक्त थिएन। यस बिन्दुमा, विकासकर्ताहरूले आफ्नो कम्पनी सोनीलाई समर्थन गर्ने निर्णय गरे, जुन केवल आफ्नो भविष्यको सोनीमा नयाँ प्लेस्टेशन con कन्सोलहरू परिचय गर्न चाहान्थ्यो।

यस्तो लाग्छ कि यहाँ छ! उनले जारीकर्तासँग एक आकर्षक सम्झौता गरे र विकासको लागि पैसा प्राप्त गरे। खेल समय सीमा सँधै विभिन्न कारणका लागि तोडिएको छ। उही समयमा, सोनी निर्माताहरूले विकासकर्ताहरूलाई थप वित्तिय प्रदान गर्न अस्वीकार गरे। टकीलाको शीर्ष व्यवस्थापनले उपयुक्त प्रकाशक खोज्नुपर्दछ; अन्तत: यो खरानी बक्स र आरटी भयो। PS4 सुविधा हटाईएको छ एकै साथ तीन प्रमुख खेल कन्सोलमा खेल स्ट्रिमि allowलाई अनुमति दिन। नतिजा स्वरूप, रिम पहिलो सोनी प्रेस सम्मेलन मा 2013 मा जन्म भएको थियो। चाँडै यस गर्मीमा, तपाईं निन्टेन्डो स्विच गेम कन्सोलमा हुनुहुनेछ।

हेर्नुहोस्
एक अज्ञात केटाले खेल सुन्दर टापुको बीचमा सुरु गर्दछ। नायकहरूले हामीलाई कसरी पुग्ने भनेर सम्झना गर्दैनन्। त्यसोभए उसले के भएको थियो भनेर सम्झनु पर्छ। स्मृति चिन्ह स Collect्कलन गर्नुहोस्; त्यहाँ जानका लागि सब भन्दा उत्तम पाँच स्थानहरू छन् (यो बिश्वमा पूर्ण रूपमा खुला छ जहाँ उसले विचार छोड्ने निर्णय गर्दछ)। यो टापु छोडेर घर फर्कन सम्भव छ। देखा पर्दा, खेल जोनाथन ब्लोको पछिल्लो व्यंग्य जस्तै उल्लेखनीय छ। जापानी कार्टूनिस्ट हायाओ मियाजाकी द्वारा काम गर्दछ। मैले गत वर्ष उल्लेख गरेको साक्षी। टाउकोको स्पष्ट मोडबाट – स्पष्ट सूर्य, निलो समुद्र, सुनहरा समुद्र तट, सूर्यमा गुलाबी पहाडहरू। टेकिला कलाकारहरूले अविस्मरणीय, अविस्मरणीय छापहरू सिर्जना गर्छन्। रोमका चित्रहरू पनि छापिएका छन् र भित्तामा झुण्डिएका छन् – खेललाई सुन्दर बनाउँदै।

गेमप्ले द लीजेन्ड अफ दि ज़ेल्डासँग मिल्दोजुल्दो छ। मुख्य कारण यो एक धेरै तार्किक खेल हो (जटिल छैन, यद्यपि कसैले यहाँ मनपर्दछ) यो जटिल छैन। यो तिनीहरूको निर्णय विचार गर्न लायक छ। मुख्य पात्रसँग सम्बन्धित प्राय: पजलहरू प्रकाश र छाया र विभिन्न अप्टिकल प्रभावहरूमा आधारित छन्। उदाहरण को लागी, केहि समय मा तपाईं एक सुनहरा बल (दिन र रात चलिरहेको) चक्र मा चलिरहेको देख्नुहुनेछ जुन आकाश मा सूर्य को स्थिति नियन्त्रण गर्दछ। बाँकी दृश्यको ढोका खोल्नु अघि, वस्तुको पर्खालहरूको छायाँमा छाया बनाउनुहोस् जुन वरपरको वातावरणमा पुग्छ। समय-समयमा तिनीहरू एक विशेष जगमा उभिए र एक सानो प्वालबाट हामी वरपरको विश्वलाई हेरे र प्रत्यक्षदर्शीहरू खोजे। जब जटिल पहेली जटिल हुन्छ, यो चमत्कारी ढंगले वीर वातावरणमा परिणत हुन्छ।

हेर्नुहोस्
उसको आवाजले मुख्य पात्रलाई पजलहरू समाधान गर्न र वरपरको संसारसँग अन्तर्क्रिया गर्न मद्दत गर्दछ। केटाको चिच्याई र गीतहरूले केहि प्रेरणा र प्रणालीहरू प्रतिबिम्बित गर्दछ जसले उसलाई अभिनय गर्न प्रेरित गर्दछ। उदाहरण को लागी, अँध्यारो कोठालाई उज्यालो पार्नुहोस्, नायकको आवाज चिच्याऊनुहोस् बत्तीको जस्तै दाउरा जस्तै। उनले सयौं टुक्रा भएको ठूलो भाँडोलाई छोएर बाटो रोके। यदि तपाईं उसलाई चिच्याउनु भयो भने, उहाँ अनिवार्य रूपमै फिर्ता आउनु हुनेछ। तर सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा, तपाईंले बाटोमा भेट्ने मूर्तिहरूको बारेमा चिच्याउन नबिर्सनुहोस्। मालाकाइट नक्काशीका अनुसार यी मूर्तिहरू धेरै ठाउँमा ढोका र विन्डोहरू बढाउन प्रयोग गर्न सकिन्छ। एलिभेटरहरू र अन्य उपयोगी उपकरणहरू सक्रिय गर्दछ। कहिलेकाँही यो एक मानिस आवाज अधिक दृश्य हुन बाध्य गर्न पर्याप्त छैन। यस अवस्थामा, ध्वनी तरंगहरू स्पॉट मद्दतको लागि भोल्युम बढाउँदछ।

रोमन संसारमा विभिन्न किसिमका जनावर र कीराहरू थिए। सुँगुरहरू घाँसका सूँगुरहरूमा पाल्दछन्; गाईहरू आकाशमा चिच्याए। एक बिन्दुमा, मुख्य चरित्रले रातो फ्याक्स देख्दछ। तपाईंलाई बाटोमा अवरोधहरू पार गर्न मद्दत गर्दछ। जीपीएस नेभिगेटरले गुफा र काँढाबाट गाइड केटाको क्षतिको पत्ता लगाउँदछ। चरित्र उपग्रहहरू हालसालै भिडियो गेमहरूमा बढी लोकप्रिय भएका छन्। यो कामसँग सम्बन्धित छ र प्लेयर स्क्रीनमा के भइरहेको छ त्यसमा बढी जोडिएको देखिन्छ। खेलमा यात्रा रमाईलो नहुनुहोस्। किनभने जनावरहरू बाहेक, तपाईं खतरनाक जनावर हुनुहुन्छ। छाया। केटाको जीवन शक्ति आकर्षण;

हेर्नुहोस्
रोममा संगीत धेरै राम्रो थियो। यो आश्चर्यजनक छ कि मुख्य चरित्र खेलमा भइरहेको छ। म अझै पनि यस काल्पनिक संसारलाई यति धेरै प्रेम गर्छु कि यसले वातावरण राम्रो बनाउँछ। उहि समयमा, मिरेलीले मोराना र सिल्भिया कोफ्रेबाट आश्चर्यजनक आवाज सुने। यो गीत कम्पोजर डेभिड गार्सियाले लेखेका थिए। रिमले तुरून्त संगीत प्लेयरलाई छेडियो र यसलाई आफूसँगै लग्यो। तर इन-खेल अडियो संगीत भन्दा खराब छैन; ग्राफिक्सले सतहमा के हुँदैछ भन्दछ। म राम्रो हेडफोनको साथ खेल्न सिफारिस गर्दछु ताकि राम्रो अडियो फिल्महरूको साथ नछुनुहोस्।

हेर्नुहोस्
निगु टापु फ्युमिटो युडा, जापानी खेल डिजाइनर जो अनौंठो प्रणाली र अनौठो जीवहरूले भरिएका थिए, हामीलाई ICO खेलहरू, कोलोससको छाया र दि लास्ट गार्डियन दिए। टकीलाका सिर्जनाहरूका सिर्जनाकर्ताहरूले अरूका खेलहरू खेल्नको उनीहरूको प्रेरणा लुकाउँदैनन्। यद्यपि उदका गीतहरूको प्रदर्शन उपलब्ध छैन। केहि केसहरूमा, खेल धेरै राम्रो र धेरै राम्रो छ। तर स्पेनिस स्टुडियोमा अझ धेरै गर्न बाँकी छ। कहिलेकाँही खेलको ताल एकदम ढिलो हुन्छ र खेलाडी उसको सामान्य सिटमा पुग्नु पर्छ। हल्का नोट, समग्र ठूलो वातावरण। भाग्यवस, रोम केवल केहि दूरीमा छ।

हेर्नुहोस्
म यसको खराब अप्टिमाइजेसन कार्यान्वयन गर्छु, जसमा गम्भीर कमीहरू छन्। कहिलेकाँही उनी खेल जस्ता खुला स्थानहरूमा हुन्छन् र कार्टुन चरित्रहरू कोर्दछन्, मसँग प्लेस्टेशन r राइम्ड संस्करण छ र अन्य प्लेटफर्महरूको बारेमा भन्न केहि छैन। राइम्स पीसी मालिकहरूले भनेका छन् कि डेनोबोको निर्मित एन्टि-प्रतिलिपि सुरक्षा प्रणाली, एक कम्प्युटर प्रणालीको स्रोतको एक प्रमुख घटक, खेल प्रदर्शन मा नराम्रो असर गर्छ। विकासकर्ताहरूले समुद्री डाकूहरूले आक्रमण गर्ने बित्तिकै खेलबाट सुरक्षा हटाउने प्रतिज्ञा गरे। ट्याक्सी चालक उसको रिहाइ पछि पाँच दिन आए। राम्रो प्रोग्रामरहरूले उनीहरूको वचन राख्छन्। खेल जारी गरिएको छ। उसले „सेतो” विरोधी Semitism विरोधी कुनै थप विज्ञापन बिना फैलियो।